kumanya

     HAKEV Vakfı, ihtiyaç sahiplerine birçok alanda yardımlar ulaştırıyor. Ülkemizde bir çok ihtiyaç sahibi ailenin sofrasına bizde katkıda bulunmak istedik ve gıda kolisi yardımı yapıyoruz. Kardeşlerimizin karşı karşıya kaldığı bu üzücü tabloyu bir nebze olsun ortadan kaldırabilmek için çabalıyoruz. Yurt içinde titizlikle tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi dağıtımı gerçekleştiriyor ve onların omuzlarındaki geçim yükünü hafifletebilmek için çalışmalar yürütüyoruz. 

     Türkiye’de birçok insanın yoksulluk sınırında yaşamaktadır ve acil gıda desteğine ihtiyaç duyduğu herkes tarafından bilinmektedir. İnsanlığın bu en önemli sorununun bilincinde olarak hayata geçirilen Sofralarda Bereket Olsun kampanyasıyla ihtiyaç sahibi ailelere erzak kolisi ulaştırmaktayız. Maddi durumu iyi olmayan ve bu nedenden dolayı yiyecek ve gıda konusunda sıkıntı yaşayan yoksul kardeşlerimize göndereceğimiz kumanya bağışı yardımları ile, onların da bu gıda endişesi bir nebzede olsa hafifletebiliriz.

     Yapacağınız bağışlarla beraber yardıma muhtaç kimselere yardımları ulaştırmaktayız. Açlıkla mücadele eden binlerce insanın bulunduğu bu dünyada imkanı olan her insanın yardımda bulunması bu insanlara umut ışığı olmaktadır. Yapılan her bağış yardıma muhtaç insanların karınlarının doymasına vesile olur.

     Gıda kolisi içerisinde, ulaşılan ailenin belirli bir dönem temel gıda ihtiyaçlarını karşılayabileceği birçok ürün çeşidini barındırıyor. Ülkemizde muhtaç durumda olan insanlara ulaşacak Kumanya kolilerimizde bulunan ürünler titizlikle, ürün kalitesine, son kullanım tarihine, dayanıklılığına, bölge şartlarına göre kolay tüketilebilir olması durumuna dikkat edilerek hazırlanıyor. 

     Yaklaşık bir aylık gıda ihtiyacını karşılayacak şekilde hazırladığımız kumanya kolilerimizi ihtiyaç sahiplerinin kapılarına kadar giderek ulaştırıyoruz. 

     Sizlerin de destekleriyle tüm yoksul insanlara ulaşmayı hedefliyoruz. Yardım bekleyen yüzlerce insana ulaşarak yüzlerinin gülmesini sağlıyoruz. Sizler de bu kardeşlerimizin yüzlerini güldürmek isterseniz bir kampanyamıza destek olabilir yardımlarınızı iletebilirsiniz.

KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLUN

Yardım Elinizi Uzatın

İhtiyaç sahiplerine ulaştırmamız adına az çok demeden topluyor ve insanların yüzündeki ufak bir tebessümle mutlu oluyoruz. Sizde bu huzura ortak olmak için bizimle iletişime geçin.

Shopping Cart
Alışveriş sepeti0
Sepette ürün yok!
Alışverişe devam et
0
Scroll to Top
İletişime Geç
Merhaba 👋
Bağışlar hakkında detaylı bilgi almak için bize yazın.