Hakkımızda

  Yardım ederken kimsenin dinine, mezhebine, ırkına, memleketine, partisine, ideolojisine, düşüncesine asla bakmamayı düstur edindik. Yardım ettiğimiz kimselere nezaket, incelik ve titizlikle onları incitmeden, yardım etmek misyonumuzdur. Kendilerine ulaştığımızı bile hissetmeyecekleri şekilde gönüllerine dokunmak her şeyden önce vazifemizdir.

Vakfımız kurulduğu günden bu güne yüzlerce ortaöğretim ve üniversite öğrencilerine barınma, burs ve eğitim yardımları yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

Bunun yanında Kur ‘an Kurs talebeleri ve İslâmî ilimler talebelerini de ihmal etmemekte ve her türlü yardımı sürdürmektedir.

Sokakta kalmış evsizin evi, yetimlerin sığınağı, çaresizlerin çaresi, darda kalıp ‘kime gideyim’ diyen mazlumların gideceği yeri, yani KİMSESİZLERİN KİMSESİ HAKEV VAKFIYIZ.

Derdimiz ‘Hakkın evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik’ diyen Yunus’un mısralarındaki gönül evlerini imar eden vakıf olabilmektir.

Kimiz?

Yardım ederken kimsenin dinine, mezhebine, ırkına, memleketine, partisine, ideolojisine, düşüncesine asla bakmamayı düstur edindik. Yardım ettiğimiz kimselere nezaket, incelik ve titizlikle onları incitmeden,  yardım etmek misyonumuzdur. Kendilerine ulaştığımızı bile hissetmeyecekleri şekilde gönüllerine dokunmak her şeyden önce vazifemizdir.

Sokakta kalmış evsizin evi, yetimlerin sığınağı, çaresizlerin çaresi, darda kalıp ‘kime gideyim’ diyen mazlumların gideceği yeri, yani KİMSESİZLERİN KİMSESİ HAKEV VAKFIYIZ. Derdimiz ‘Hakkın evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik’ diyen Yunus’un mısralarındaki gönül evlerini imar eden HAKEV’iz.

KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLUN

Yardım Elinizi Uzatın

İhtiyaç sahiplerine ulaştırmamız adına az çok demeden topluyor ve insanların yüzündeki ufak bir tebessümle mutlu oluyoruz. Sizde bu huzura ortak olmak için bizimle iletişime geçin.

Shopping Cart
Alışveriş sepeti0
Sepette ürün yok!
Alışverişe devam et
0
Scroll to Top
İletişime Geç
Merhaba 👋
Bağışlar hakkında detaylı bilgi almak için bize yazın.